Na čem brousíme

Servis lyží, snowboardů a běžek provádíme na brusce WINTERSTEIGER MICROJET DISC.

WIST_Logo_oc_RGB-300x48

Rakouská společnost Wintersteiger se specializuje na vývoj a výrobu servisních technologií pro lyže a snowboardy již od roku 1978. V současné době je nejsilnějším světovým výrobcem, podíl na světovém trhu se pohybuje okolo 70%. Wintersteiger vyvinul jedinečný, přesný a šetrný způsob broušení hran lyží a snowboardů pomocí keramických kotoučů, který si chrání patentem. Broušení hran na strojích Wintersteiger využívají přední výrobci lyží Atomic, Blizzard, Fischer, Völkl a další, ale také rakouský lyžařský národní tým a týmy USA, Kanady nebo Německa.

MICROJET-1024x465

Proč zvolit Wintersteiger

Servis lyží a snowboardů

Chcete se cítit na svých lyžích, nebo snowboardu bezpečně a zažít správný pocit při jízdě? Nechte si své lyže nebo snowboard nabrousit a seřídit v autorizovaných servisech WINTERSTEIGER. Jedině autorizované servisy lyží vám poradí se správnou volbou broušení lyží nebo snowboardu v návaznosti na váš styl jízdy.

Broušení hran keramickými kotouči WINTERSTEIGER

end_1
Správně zvolený úhel hran dle stylu jízdy výrazně zlepšuje jízdní vlastností lyží a snowboardů. Jedině pomocí patentované technologie broušení hran keramickými kotouči WINTERSTEIGER docílíte přesného úhlování, hladkosti a skutečné ostrosti hran. Hladkost hrany po výbrusu keramickými kotouči prodlužuje hranám životnost ostří. Velice důležité je nastavování úhlů brusných kotoučů, které se oproti konkurenci ve strojích WINTERSTEIGER nastavují elektronicky a proto jedině WINTERSTEIGER zajistí skutečně ostré hrany.

end_2

Rozdíl mezi broušením keramickými kotouči a konkurenční technologií brusným pásem je detailně zobrazeno v grafech (obr.1,2). Zde je patrné nepřesné úhlování hrany u brusných pásù, kde není možné docílit správné ostrosti hran.Navíc patentovaná metoda oscilace keramických kotoučů od firmy WINTERSTEIGER je zároveň velmi šetrná k hranám, kdy nedochází k nadměrnému odběru materiálu. Oscilaci používají všechny stroje firmy WINTERSTEIGER. Navíc je tato technologie (obr.3,4,5) doplněna o široký výběr úhlů, které vyhoví každému lyžaři.

 

obr33-300x200obr. 3 obr44-300x200obr. 4 obr55-300x200obr. 5

Servis lyží pro ty nejlepší

Důkazem o výjimečnosti broušení hran keramickými kotouči je většina světových výrobců, které tuto technologii používají. Mezi ně patří značky jako jsou  Atomic, Fischer, Blizzard, Rossignol, Salomon, Völkl a další.

Nově vyrobené lyže tak jsou ihned připravené na sníh! Dále se WINTERSTEIGER uplatňuje v závodním oddělení, kde nejlepší lyžaři světa využívají broušení keramickými kotouči, např. reprezentace Rakouska, Německa, Švédska a další.

BRUSLE BROUSÍME NA AUTOMATICKÉ BRUSCE PROSHARP DIAMANTOVÝMI KOTOUČI 

Prosharp SKATEPAL-Pro 3

Přenosný automatický stroj určený k broušení čepelí bruslí.

Přenosná automatická bruska čepelí bruslí splňující nejvyšší nároky. Vysoce přesná technologie broušení diamantovými kotouči umožňuje konstantní, ostré a čisté broušení. Diamantový brusný kotouč s pevným poloměrem dutého výbrusu zaručuje přesný řez diamantu. Možnost volby brusných kotoučů.

Výhody:

  • automatické centrování čepele brusle
  • diamantové brusné kotouče s předdefinovaným rádiusem
  • diamantový kotouč přesně kopíruje tvar nože
  • brusle po nabroušení diamantovým kotoučem vydrží nabroušené dvakrát déle, než obyčejným klasickým kotoučem
  • brusle jsou méně náchylné na rezavění
  • brusle je vždy po zvolení stejného rádiusu stejně nabroušená
x

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení