SpeedBox 3.0 pro Specialized

Kód: 841/M623
Akce
Neohodnoceno
Značka: SpeedBox
ZDARMAZDARMA 4 890 Kč –4 %
8e30017fc11c48152f20227a1bfd530a sb3bt spe
4 890 Kč –4 % 4 690 Kč 3 876 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

Detailní informace

Rodinná firma
Rodinná firma s dlouhou tradicí
Jsme spolehlivá rodinná firma s 25letou tradicí.
SUPER AKCE
Super akce
Doprava zdarma na vybrané produkty

Detailní popis produktu

SpeedBox 3.0 pro Specialized

VLASTNOSTI:
Maximální rychlost: bez limitu
Nastavení rychlostního limitu: ANO
Zobrazení na displeji: reálné hodnoty
Aktivace: stále aktivní
Nekompatibilní s:
   modely Specialized SL vybavenými TCU Mastermind
   SpeedBox App

Chytrý tuning třetí generace s možností nastavení rychlostního limitu elektrokola Specialized s motory Specialized včetně motorů SL

SpeedBox 3.0 deaktivuje rychlostní limit elektrokola a ty si můžeš vychutnávat jízdu neomezenou rychlostí. Po instalaci zařízení se na displeji elektrokola zobrazují reálné údaje, jako je maximální rychlost, průměrná rychlost, denní ujetá dráha a dojezd.

Jak SpeedBox 3.0 pro Specialized funguje?

SpeedBox instaluješ do rámu elektrokola pod jednotku TCU/ TCD. Na displeji se zobrazí přednastavená maximální rychlost přípomoci 50 km/ h. Aktivaci tuningu uložíš dvojitým vypnutím a zapnutím elektrokola. Poté je tuning stále aktivní.

Maximální rychlosti přípomoci si můžeš změnit postupným přepínáním módů z režimu TURBO o tři úrovně dolů a následně o tři úrovně nahoru (TRAIL - ECO - OFF - ECO - TRAIL - TURBO). Na displeji se zobrazí výchozí maximální rychlost přípomoci odpovídající 25 km/h. Krátkou aktivací funkce WALK zvýšíš maximální rychlost přípomoci vždy o 5 km/h. Například zobrazení 2.5 km/h odpovídá limitu 25 km/h, 5.0 km/h odpovídá limitu 50 km/h atd. (u některých typů displejů může docházet k zaokrouhlování na celá čísla). Poslední zobrazený limit se po pěti sekundách nečinnosti uloží. Nastavený limit je třeba potvrdit dvojitým vypnutím a zapnutím elektrokola.

Pokud si budeš chtít ověřit aktuálně nastavenou maximální rychlost přípomoci, použij kombinaci tlačítek + - + -.

Pokud budeš chtít SpeedBox odinstalovat z elektrokola, nastav nejprve maximální rychlost přípomoci na 25 km/h postupným přepínáním módů o tři úrovně dolů a následně o tři úrovně nahoru a poté potvrď dvojitým vypnutím a zapnutím elektrokola.

Montáž

Pro zapojení zařízení SpeedBox do elektrokola používáme barevné konektory vybavené klíčem pro správné zapojení, proto je instalace zařízení opravdu jednoduchá. Sepsali jsme podrobné instrukce a natočili videa, díky kterým zvládne instalaci zařízení každý zákazník sám. Demontáž zařízení je stejně snadná jako montáž. Pokud si nebudeš vědět rady, můžeš se na nás kdykoliv obrátit.

V případě, že se chystáš nainstalovat SpeedBox na úplně nové kolo, je třeba na něm před prvním spuštěním tuningu ujet alespoň 10 km.

Podrobné informace k instalaci naleznete zde.

Upozornění:

Upozorňujeme, že provoz takto upravených elektrokol na pozemních komunikacích může být v rozporu s platnou legislativou některých zemí. Výrobce nenese žádnou odpovědnost za škody vzniklé použitím produktů SpeedBox. Elektrokola vybavena produkty SpeedBox není dovoleno používat na pozemních komunikacích, cyklostezkách a veřejných prostranstvích. Elektrokola vybavena produkty SpeedBox je možno používat výhradně na svém vlastním pozemku, výhradně na svou vlastní odpovědnost. Použitím produktů SpeedBox může dojít ke ztrátě záruky Vašeho elektrokola.

Doporučujeme používat další bezpečnostní prvky a ochranné produkty, aby se předešlo zranění.

Jestli chceš odinstalovat tuning z elektrokola (například za účelem aktualizace firmware), doporučujeme tento postup:

1) Nastav maximální rychlosti přípomoci na 25 km/ h postupným přepínáním módů o tři úrovně dolů, následně o tři úrovně nahoru a poté ulož nastavení dvojitým vypnutím a zapnutím elektrokola

2) Znovu vypni elektrokolo a odinstaluj SpeedBox z rámu elektrokola

3) Aktualizuj software

4) Instaluj SpeedBox zpět do elektrokola, po druhém zapnutí elektrokola bude tuning opět stále aktivní

Doplňkové parametry

Kategorie: Čipy na elektrokola
Výrobce: SpeedBox
#sizes_table#: hidden

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
×

Splátková kalkulačka ESSOX